DianaExchange

قوانین و مقرارت استفاده از خدمات سایت دایانااکسچنج

کاربران موظف اند پیش از ثبت نام در سایت تمامی قوانین را به دقت مطالعه نموده و صرفا در صورت پذیرش تمامی آن‌ها نسبت به ثبت نام در سایت دایانااکسچنج اقدام نمایند .

دایانااکسچنج صرافی نیست ! ما مرکز معاملات ( خرید و فروش ) آنلاین بدون واسطه ارز دیجیتال هستیم .

کاربران سایت میبایست متعهد شوند که تمامی فعالیت های آنان در سایت دایانااکسچنج در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و هیچ گونه فعالیتی خارج از این چارچوب انجام نخواهد شد .

احراز هویت برای استفاده از خدمات دایانااکسچنج ضروری است و کاربران موظف اند اطلاعات صحیح خود را جهت احراز هویت بارگذاری نمایند . بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت ، مسئولیت آن بر عهده فرد متخلف خواهد بود و دایانااکسچنج حق توقف ارائه خدمات به کاربر متخلف و ارجاع وی به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت . دایانااکسچنج بدون تایید هویت افراد هیچ گونه خدماتی به کاربران ارائه نخواهد داد . لازم به ذکر است تمامی اطلاعات ارسالی کاربران پس از تایید کامل احراز هویت از روی سرورهای دایانااکسچنج حذف خواهد شد و تنها یک نسخه از آن‌ها به صورت آفلاین در مکانی امن نگه داری می‌شود .

جهت استفاده از خدمات پلتفورم دایانااکسچنج هر کاربر باید یک حساب کاربری در وب سایت یا اپلیکیشن دایانااکسچنج داشته باشد. تنها افرادی که 18 سال تمام و اهلیت قانونی داشته باشند مجاز به ساخت حساب کاربری در سایت یا اپلیکیشن دایانااکسچنج و استفاده از خدمات آن خواهند بود .

کاربران دایانااکسچنج باید متعهد شوند که از خدمات سایت دایانااکسچنج تنها برای خود استفاده کنند و مسئولیت استفاده از خدمات دایانااکسچنج از طریق فرد دیگر که فرآیند احراز هویت را طی نکرده است بر عهده کاربر خواهد بود . شماره حساب اعلام شده به سایت و آدرس کیف پول باید متعلق به کاربر باشد و کاربران مجاز به استفاده از حساب بانکی یا آدرس کیف پول متعلق به افراد دیگر نمی‌باشند .

دایانااکسچنج به عنوان بازار معاملاتی و تبادل ارزهای دیجیتال ، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه معاملات کاربران و سود و زیاد آن‌ها ندارد .

هرگونه سهل انگاری در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله گذرواژه کاربر ، بر عهده ی شخص کاربر بوده و دایانااکسچنج هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت بنابراین اکیدا توصیه می‌شود تا از گذرواژه پیچیده و امن استفاده شود و به هیچ عنوان گذرواژه خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید .

در صورت تمایل به برداشت ارزهای دیجیتال ، مسئولیت ارائه آدرس صحیح کیف پول بر عهده کاربر است و در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح کیف پول ، نقص در آدرس ، مشکلات کیف پول مقصد ، بلوکه شدن دارایی های کاربران در کیف پول ، دایانااکسچنج هیچ گونه مسئولتی را بر عهده نخواهد داشت.

دایانااکسچنج در قبال واریز توکن یا کوین بر بستر اشتباه یا کوین هایی که در دایانااکسچج پشتیبانی نمی‌شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد و با توجه به مکانیسم ذخیره سازی سرد امکان استخراج این توکن ها با استفاده از ولت ثالث وجود ندارد ، بنابراین مسئولیت هر گونه واریز اشتباه با شخص کاربر است و کاربر حق هیچ گونه شکایتی را نخواهد داشت .

اگر دایانااکسچنج تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق، وجوه یا رمزارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص دایانااکسچنج نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد دایانااکسچنج از هر جهت از خود ساقط می نماید.

در صورت بروز هرگونه مشکل ، خطا یا ابهام دایانااکسچنج در هر یک از معاملات ، دایانااکسچنج حق دارد مستقلا آن را ابطال نموده و دارایی های هر یک از طرفین را به حساب خودشان برگرداند . بدیهی است در صورتی که مشکل از سمت دایانااکسچنج باشد ، ما موظفیم که خسارت را جبران نماییم ، در غیراین صورت کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد دایانااکسچنج نخواهد داشت .

درخواست برداشت ریال از حساب کاربری در سریعترین زمان ممکن پس از ثبت ، بررسی می‌شود . زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت های انتقال وجه بین بانکی متفاوت خواهد بود .

کاربران دایانااکسچنج میپذیرند در صورت تشخیص کارشناسان پشتیبانی ، جهت حفظ امنیت دارای حساب کاری آن ها با اطلاع قبلی به برقراری تماس تصویری با تیم دایانااکسچنج همکاری نمایند .

مبنای داوری دایانا اکسچنج تنها اطلاعاتی است که از پلتفورم دایانااکسچنج و از قسمت هایی همچون توضیحات درخواست ، چت آنلاین میان کاربران ، تیکت های پشتیبانی و موارد مشابه آن مبادله شده باشد و هرگونه توافق طرفین که خارج از پلتفورم دایانااکسچنج صورت گیرد مورد قبول نیست مگر اینکه با درخواست و هماهنگی پشتیبانی بیدارز ارسال شده باشد .

مسئولیت کامل بررسی صحت آدرس ولتی که خریدار ارائه می‌دهد تماما به عهده خود او است و علاوه بر آن اگر انتقال به ولت نیازمند اطلاعات اضافی همچون تگ یا ممو است ، خریدار میبایست این اطلاعات را در هنگام ارسال درخواست خرید ثبت نماید . بدیهی است در صورت بروز هرگونه مشکل به دلیل عدم ارائه اطلاعات کافی مسئولیت آن با خریدار است.

قیمتی که به عنوان قیمت پیشنهادی به فروشندگان نمایش داده می‌شود و همچنین لیست قیمت جهانی و داخلی ارزها در سایت یا اپلیکیشن از منابع مختلف اما معتبر استخراج می‌شود ولی بررسی صحت آن بر عهده خود کاربر است و دایانااکسچنج هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از تفاوت قیمت های نمایش داده شده ندارد .

خریدار و فروشنده موظف اند پیش از انجام هر گونه معامله ای تمام جوانب آن از جمله قیمت را به دقت بسنجند و پس از کسب اطمینان کامل نسبت به خرید یا فروش ارز اقدام نمایند .

پس از پرداخت مبلغ ریالی و انتقال نهایی ارز دیجیتال به کیف پول خریدار معامله نهایی شده و به هیچ عنوان امکان لغو آن وجود ندارد .

پرداخت هزینه انتقال ارز در شبکه بلاک چین بر عهده فروشنده است و خریدار میبایست دقیقا به همان اندازه که درخواست داده است در ولت خود دریافت نماید ، مگر اینکه خریدار از ولتی استفاده کند که تعرفه ای اضافی جهت دریافت ارز دیجیتال داشته باشد .

تمامی فعالیت های سایت دایانااکسچنج در حوزه ارزهای دیجیتال بوده و از محل درآمدهای قانونی مشتریان خود بدست می‌آید و هیچ گونه ارتباطی با ارز فیزیکی ، اسکناس یا حواله ندارد .

دایانااکسچنج تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با خدمات پرداخت ها از جمله خرید و فروش و اعلام نرخ ارز فیزیکی ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد .

هرگونه اقدام از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت ، اعتبار و دارایی دایانااکسچنج گردد تخلف از شرایط قراردادی تلقی خواهد شد و دایانااکسچنج این حق را دارد تا حساب کاربری فرد را مسدود کرده و در صورت نیاز اقدامات قانونی نسبت به فرد انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه نماید .

در صورتی که پس از ثبت نام و احراز هویت شما تغییری در قوانین و مقررات صورت بگیرد ، شرح کامل آن از طریق ایمیل ، خبرنامه و یا وبلاگ دایانااکسچنج به اطلاع شما خواهد رسید .