DianaExchange

سوالات متداول

دایانااکسچنج پلتفرمی واسط برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است ، اگر قصد دارید در کم ترین زمان خرید وفروش ارز دیجیتال انجام دهید و یا دارایی های دیجیتال خود را نقد کنید دایانااکسچنج در سریع ترین زمان این امکان را برای شما فراهم می کند . دایانااکسچنج یکی از معتبرترین بازارهای تبادل ارز دیجیتال است که واسطی مطمئن برای افرادی است که به دنبال معاملات سریع ، راحت و ایمن هستند .

خیر ما فقط به عنوان واسط میان خریداران و فروشندگان عمل می‌کنیم .

احراز هویت مشتریان فرآیندی است که در بازارهای مالی جهان به منظور جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی در معاملات مورد استفاده قرار می گیرد .

احراز هویت در دایانااکسچنج نیازمند ارائه شماره تلفن ثابت ، شماره تلفن همراه ، مدارک کامل شناسایی و همچنین اطلاعات کامل بانکی است .

پیش از آنک که شما ارز دیجیتال را منتقل کنید مبلغ معامله از طریق خریدار به حساب ما واریز می شود و پس از تایید انتقال ارز مبلغ به حساب شخص واریز خواهد شد بنابراین امکان هیچ گونه تقلبی وجود ندارد ، یعنی تا زمانی که انتقال ارز تایید نشود مبلغ پرداختی توسط خریدار به حساب فروشنده واریز نمی شود پس امنیت و سلامت معامله از جانب ما کاملا تضمین می شود .

در معاملات دایانااکسچنج از طرفین معامله 1 % کارمزد کسر می‌گردد.

کاربران محترم باید در ابتدا در سایت دایانااکسچنج ثبت نام نمایند و حساب کاربری خود را تشکیل دهند ، پس از آن باید نسبت به احراز هویتت و تایید حساب کاربری اقدام نمایند ؛ سپس میتوانند با استفاده از درگاه بانکی اقدام به شارژ حساب ریالی خود نمایند ( که در این مرحله ضرورت ندارد و در هنگام انتقال وجه در صورت کافی نبودن موجودی میتوانید نسبت به شارژ حساب خود اقدام نمایید ) ، پس از آن می‌توانند جهت مشاهده لیست ارزها اقدام نمایند و در صورت مشاهده ارز مورد نظر خود درخواست خرید را برای فروشنده ارسال کنند ، پس از تایید فروشنده ارزها به کیف پول خریدار واریز می شود و پس از تایید از جانب ایشان مبلغ از طریق سایت به حساب فروشنده واریز خواهد شد .

کاربران محترم باید در ابتدا در سایت دایانااکسچنج ثبت نام نمایند و حساب کاربری خود را تشکیل دهند ، پس از آن باید نسبت به احراز هویتت و تایید حساب کاربری اقدام نمایند ؛ سپس لیست ارزهایی که قصد فروش آن‌ها را دارید به همراه مبلغ مورد نظر وارد و در سایت ثبت می‌کنید . در صورتی که فردی تمایل به خرید ارز شما داشته باشد برایتان درخواستی ارسال می‌کند ، اگر مایل به فروش ارز خود باشید درخواست خریدار را قبول میکنید و فرآیند فروش ارز دیجیتال آغاز میشود . خریدار مبلغ را به حساب سایت دایانااکسچنج واریز میکند ، ما واریز مبلغ را تایید می‌کنیم و پس از آن شما ارز را به آدرس کیف پول خریدار ارسال میکنید ، بعد از تایید ارسال ارزها توسط خریدار ما مبلغ را به حساب شما واریز میکنیم .

دایانااکسچنج ، با توجه به مقررات جهانی و داخلی ، ملزم به اهراز هویت کاربران محترم جهت ارائه خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال خواهد بود . تیم دایانااکسچنج متهد می‌شود که این اطلاعات را به صورت کاملا محرمانه و به منظور حفظ امنیت سرمایه ی کاربران عزیز ، دریافت و نزد خود محفوظ بدارد .

ما هیچ گونه دخالتی در تعیین قیمت ارزهای دیجیتالی که برای فروش ثبت می‌شوند نداریم و این خود فروشنده است که که تعیین می‌کند مایل است با چه قیمتی ارز دیجیتال خود را بفروشد .