DianaExchange

درباره ما

دایانااکسچنج بهترین و امن ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال

پلتفورم هوشمند دایانااکسچنج به عنوان مرکز تبادل معاملات بدون واسطه ارز دیجیتال توسط جمعی از بهترین برنامه نویسان و مدیران متخصص حوزه مالی ، سرمایه گذاری و تکنولوژی طراحی شده است تا بتواند در بستری امن و مطمئن معاملات ارزهای دیجیتال را میان سرمایه گذاران این حوزه سرعت بخشد .

دایانا اکسچنج به عنوان یکی از بزرگترین پلتفرم های معاملات ارزهای دیجیتال در ایران به عنوان واسطی میان خریداران و فروشندگان قصد دارد تا خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال را رونق دهد و با ایجاد حس اعتماد و امنیت میان کاربران روند معاملات را ساده ، سریع و کاملا مطمئن کند و همواره در تلاش است تا در جهت رفع نیاز های کاربران بهترین و بروزترین خدمات را ارائه کند و امنیت میان معاملات را به بیشترین حد ممکن برساند .

دایانااکسچنج با هدف رفع نیاز کاربران در مبادله دارایی های دیجیتال خود در تابستان سال 1400 راه اندازی شد . تیم دایانااکسچنج در تلاش اند تا با ترکیب تکنولوژی و علم مالی ، امکان استفاده از ابزاری ساده ، کارآمد و تخصصی را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا افراد با هر رده سنی و با هر سطح دانش و تجربه ای بتوانند دغدغه هایشان را در زمینه ی سرمایه گذاری ، معاملات خود ، همچنین حفظ دارایی هایی خود رفع نمایند .

aboutUs

ارزش های ما در دایانااکسچنج

تعهد و تخصص

محافظت از دارایی های کاربران

پاسخگویی به نیازهای مشتریان

خدمات پشتیبانی به بهترین شکل ممکن

چشم انداز ما

تبدیل شدن به اولین پلتفرم هوشمند مبادله ارزهای دیجیتال در ایران و جهان